hotel.xenia@gmail.com
Меню

Ціна: 300 грн. 1 година

Орендувати байдарку, сапборд або катамаран - один із найкращих способів пересування по Дністрі, щоб помилуватись красою Батьківщини та поплавати в чистій водичці, подалі від метушні.

Відкрийте для себе незвідані горизонти відпочинку та орендуйте байдарку, сапборд або катамаран для незабутньої прогулянки по Дністру! Це не тільки чудова нагода помилуватися чудовими краєвидами нашої Батьківщини, а й унікальний спосіб відволіктися від повсякденної метушні та наповнитися гармонією і спокоєм.

Плавання на байдарці, сапборді або катамарані - це корисне фізичне навантаження, яке зміцнює м'язи, покращує роботу серцево-судинної системи та допомагає зняти стрес. Крім того, перебування на свіжому повітрі та спілкування з природою сприятливо позначається на психічному здоров'ї та настрої.

Орендуючи у нас байдарку, сапборд або катамаран, ви отримуєте не тільки надійне і якісне обладнання, а й професійну консультацію та підтримку. Наші фахівці допоможуть вам вибрати маршрут, згідно з вашими вподобаннями та рівнем підготовки, і дадуть корисні поради з техніки плавання та безпеки на воді.

Не відкладайте свій відпочинок на потім і почніть планувати незабутню прогулянку по Дністру вже сьогодні! Орендуйте байдарку, сапборд або катамаран у нас і даруйте собі та своїм близьким тиждень яскравих вражень і позитивних емоцій!

Контактна
інформація

Готель

+38 067 750-01-07

+38 067-526-36-62

Ресторан

+38 098-225-93-04