hotel.xenia@gmail.com
Меню

Ціна: 50 грн. грн/особи за день

Конференц-зал вміщує 100 осіб. Додатково можна замовити мультимедійний проектор + екран (2000 грн/день), фліпчарт (500 грн/день

Шукаєте ідеальне місце для проведення вашого наступного заходу? Ласкаво просимо до нашого пансіонату, де ваша подія набуде нових граней завдяки нашому просторому і затишному конференц-залу.

Простір і зручність

Наш конференц-зал розрахований на вміщення до 100 осіб, що робить його ідеальним вибором для будь-якого заходу, чи то корпоративні збори, чи то конференція, чи то семінар або тренінг. Просторий простір і комфортабельна обстановка створюють ідеальні умови для продуктивної роботи і конструктивного спілкування.

Технічне забезпечення

Ми розуміємо важливість технічної підтримки в сучасному світі ділових заходів. Тому ми пропонуємо додаткові опції, як-от мультимедійний проектор з екраном, щоб ви могли презентувати свою інформацію з максимальною ефективністю, а також фліпчарт для проведення інтерактивних сесій та обговорень. Усе це доступно за прийнятними цінами, щоб зробити ваш захід ще зручнішим і продуктивнішим.

Індивідуальний підхід

Ми готові надати вам усе необхідне для успішного проведення вашого заходу, а також готові розглянути будь-які додаткові запити та побажання. Наша команда професіоналів завжди готова допомогти вам в організації кожної деталі вашого заходу, щоб він пройшов на найвищому рівні.

Забудьте про стрес і незручності під час планування вашого наступного заходу. Довіртеся нам, і ми зробимо вашу подію незабутньою та успішною. Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб забронювати наш конференц-зал і почати підготовку до вашого ідеального заходу.

Контактна
інформація

Готель

+38 067 750-01-07

+38 067-526-36-62

Ресторан

+38 098-225-93-04