hotel.xenia@gmail.com
Меню

Ціна: 1000 грн. грн 2 год

Хамам або турецька лазня прийшла до нас зі східних країн. Відвідування хамаму допомагає людині розслабитися і досягти умиротворення. Вміщує до 6 осіб.

Подорож у світ здоров'я і релаксації починається з подорожі в хамам, анклав умиротворення, де історія, культура і турбота про ваше благополуччя поєднуються в ідеальному союзі. Хамам, епіцентр традиційних турецьких лазень, являє собою не тільки місце для очищення тіла, а й джерело внутрішнього і зовнішнього оновлення. 

Пориньте у світ повного розслаблення

Після довгих днів, сповнених стресом і напругою, наше тіло і розум потребують моментів справжнього відпочинку. Хамам надає нам цю можливість. Глибоке проникнення пари в пори шкіри допомагає не лише звільнитися від токсинів, а й розслабляє м'язи, зменшуючи втому та напругу. Це наче спа для вашого розуму й тіла, де ви занурюєтеся в оазу спокою та відновлення. 

Очищення тіла та душі

Час, проведений у хамамі, є справжнім ритуалом очищення. Пар і теплота допомагають відкрити пори шкіри, даючи їй змогу вивести токсини й забруднення, які можуть накопичуватися через щоденний стрес і забруднене середовище. Але це не лише очищення тіла; хамам також є місцем для очищення душі. Тут ви можете звільнитися від негативу, відпустити напругу та відновити свою енергетичну рівновагу. 

Перевага здоров'я та благополуччя

Користь хамаму для здоров'я просто неоціненна. Регулярні відвідування можуть допомогти поліпшити кровообіг, знизити рівень стресу, поліпшити сон і навіть зміцнити імунну систему. Але найголовніше, хамам дарує вам можливість подбати про себе, відновити гармонію і баланс між вашим тілом і розумом. 


Відвідайте наш пансіонат і відкрийте для себе принади хамаму. Пориньте у світ повного розслаблення, очищення і відновлення. Ваше тіло і розум заслуговують на цей баланс і турботу. 

Контактна
інформація

Готель

+38 067 750-01-07

+38 067-526-36-62

Ресторан

+38 098-225-93-04