hotel.xenia@gmail.com
Меню

Зустрічайте новий стандарт розкоші та елегантності - наш величний банкетний зал для незабутніх урочистостей. Цей приголомшливий простір вміщує від 150 до 200 гостей і ідеально підходить для проведення весіль, корпоративних заходів, днів народження та ексклюзивних закритих вечірок. Вишуканий інтер'єр із кришталевими люстрами, колонами та ліпниною створює атмосферу справжньої величі.

У нашому ресторані ви зможете скуштувати страви української та європейської кухні від талановитих шеф-кухарів. Дивовижні кулінарні шедеври в поєднанні з бездоганним обслуговуванням подарують вам гастрономічну насолоду найвищого рівня.

Після урочистості вийдіть на просторий відкритий майданчик із діючим фонтаном, який створює романтичну атмосферу завдяки майстерному підсвічуванню у вечірній час. Тут ви зможете насолодитися свіжим повітрям і продовжити веселощі під зоряним небом.

Довірте організацію вашої особливої події справжнім професіоналам. Ми подбаємо про кожну деталь, щоб ваша вечірка запам'яталася назавжди. Приходьте і пориньте у світ розкоші та витонченості!

Контактна
інформація

Готель

+38 067 750-01-07

+38 067-526-36-62

Ресторан

+38 098-225-93-04